en

o firmie

 

IBMED jest firmą działającą w obszarze rynku medycznego. Projektujemy i organizujemy badania medyczne, przeprowadzamy analizy stanu zdrowia populacji i analizy statystyczne.

Zajmujemy się dystrybucją multimedialną informacji na temat stanu zdrowia mieszkańców Polski i Europy, tworzymy raporty zbiorcze oraz prezentacje multimedialne. Współdziałamy w przekazywaniu informacji medycznej do pacjentów oraz lekarzy, oferując obsługę marketingową dla jednostek opieki zdrowotnej.

Organizujemy szkolenia w zakresie badań i analiz statystycznych. W nauczaniu wykorzystujemy specjalnie opracowane w tym celu podręczniki oraz profesjonalny program statystyczny w polskiej wersji językowej. Posiadamy własny dział grafiki komputerowej oraz dział wydawniczy.

Nasze usługi skierowane są do specjalistów z dziedziny zdrowia i opieki zdrowotnej, urzędów państwowych i samorządowych, organizacji pozarządowych, polityków, lekarzy, naukowców, studentów, dziennikarzy, a także do osób nie związanych zawodowo ze zdrowiem, ale zainteresowanych tą tematyką.